top of page

Hakkımda

1975 yılında Bandırma'da doğdum. İlk-Orta ve lise eğitimimi Bandırma'da tamamladıktan sonra 1992 yılında Uludağ Üniversitesi Gıda Mühendisliği bölümüne başladım. Üniversiteden mezun olduğum 1996 yılından 2019 yılı ekim ayına kadar Banvit'de 1 yılı üretimde, 22 yılı Kalite Güvence bölümünde olmak üzere 23 yıl görev yaptım. Kalite güvence Müdürlüğü ve Koordinatörlüğü görevlerinde bulundum.

İş hayatım boyunca, Türkiye'nin ve Dünya'nın önde gelen markaları ile çalışarak kalite ,gıda güvenliği, hayvan refahı sistemlerinin kurulması ve devamlılığında aktif rol aldım. Bu süreç zarfında sayısını hatırlamadığım haberli/habersiz müşteri denetimi, belgelendirme denetimi, dış ülkeler misyonlarının denetimleri geçirirken yine sayısız iç denetim yaptım. Yine iş hayatım boyunca farklı kademelerdeki çalışanlara gıda güvenliği, sistem yönetimleri, hijyen v.b. eğitimler verdim. 

2019 yılında çalıştığım şirketten ayrılarak UP Denetim-Eğitim-Danışmanlık şirketimi kurdum.

BRC baş denetçiliği ve ISO 9001:2015 Baş denetçiliği eğitimlerini tamamlayıp sertifikalarımı aldım.

Amacım, 23 yıllık bilgi birikimim ile Kalite, Gıda güvenliği, proses tasarımı, tedarikçiler, Hayvan refahı, yasal mevzuat konularında yol gösterici olup işletmeleri geliştirerek katkıda bulunmak.

İşletmelere , ihtiyaçları olan dökümanları verip bırakmak değil, orada yaşayan bir sistem kurulması ve bir kültür oluşturulması için yönlendirmelerde bulunmayı seviyorum. Yani işleri kağıt üzerinde bırakmak değil yapılan iş.

Almış olduğum eğitimler ve sertifikalarımın bazılarına sertifikalar sekmesinden ulaşabilirsiniz. 

bottom of page